Дата: від до Скинути

Форма для реєстрації учнів ЗЗСО на навчання з числа внутрішньо переміщених осіб у Житомирській області

Учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово відвідувати заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування. З метою залучення до навчання учнів із числа внутрішньо переміщених осіб на території Житомирської області Квітневої ТГ пропонуємо заповнити Форма для учнів.

12:37 09.05.2022

Ми за мир

Колективна учнівська робота до онлайн конкурсу "Ми за мир" (6 клас)

12:25 09.05.2022

16 лютого - День Єдності.

16 лютого в  згідно Указу Президента України на будівлі школи вивісили національний прапор. Школярі прийшли до школи в українському національному одязі, одягнули синьо-жовті стрічки , а о 10:00 вся школа виконувала гімн, показуючи всьому світу  , що сила нашої держави в єдності наших сердець.

11:48 16.02.2022