Матеріально-технічне забезпечення

Досконала матеріально-технічна база - запорука успішної школи

Комунальний заклад Романівський ліцей ім. М.Т.Рильського , Квітневої сільської ради, Житомирського району, Житомирської області розташований за адресою: 13531, с. Романівка, вул. Рильського 1, Квітнева ТГ, Житомирський район, Житомирська область.

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонуваннядля ліцею і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Романівський ліцей ім. М.Т.Рильського – це  будівеля, що обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов.

Стан будівель та приміщень школи відповідає державним санітарним правилам та нормам. Акти про готовність школи до нового навчального року оформлюються та підписуються своєчасно.

Романівський ліцей ім. М.Т.Рильського розміщений в будівлі 1982 року побудови, площею 0,21 га.

Ліцей працює в одну зміну. При комплектуванні класів у закладі дотримуються вимог державних санітарних норм.

Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні:

- кабінет української мови - 1;

- кабінет історії - 1;

- кабінет англійської мови - 1;

- кабінет математики - 2;

- кабінет хімії - 1;

- кабінет фізики - 1;

- кабінет біології – 1;

- кабінет інформатики – 1;

- кабінет обслуговуючої праці – 1;

- кабінет початкових класів – 4.

- спортивний зал - 1.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освтнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.

4 кабінети використовуються для навчання учнів 1-4 класів, які оснащені робочим місцем вчителя та забезпечені дидактичним матеріалом для НУШ.

- 9 кабінетів для навчання учнів 5 – 11 класів.

- Спортивна зала.

- Бібліотека.

- Їдальня на 60 посадочних місць.

- кабінет інформатики, в якому встановлено 8 ПК.

Школа підключена до мережі Інтернет.

- Спортивний майданчик.

Заклад освіти має учительську, кабінет пдагога-організатора, кабінети заступника директора, кабінет директора ліцею.

Усі кабінети в закладі укомплектовано меблями: партами, стільцями для кожного учня, столами для обладнання робочого місця вчителя, шафами.

Загальна характеристика інженерних мереж

Тепломережа/технічний стан

Водопостачання, водовідведення/ технічний стан

Електромережа/технічний стан

Прилади обліку/ технічний стан

Централізована. В задовільному стані

В наявності. В задовільному стані

Освітлення закладу – змішане. Світловий коефіцієнт природного освітлення відповідає санітарним нормам.

Під час освітнього процесу дотримується правобічне природне освітлення навчальних кабінетів.

Питома потужність штучного освітлення відповідає нормативам. Санітарно-гігієнічні вимоги щодо штучного освітлення виконуються.

З метою енергозбереження та покращення освітленості приміщень здійснено заміну вікон на пластикові.

В ліцеї проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів,  влучно підібрано кольорову гаму.

В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи. Коридори школи поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота по озелененню подвір'я.

Подвір’я школи завжди прибране, доглянуте, своєчасно доглядаються дерева, кущі. Фарбується огорожа, біляться дерева. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на прилеглій території та спортмайданчику, винесення та періодичне вивезення сміття з території школи.

Інвентаризаційний опис майна закладу 1

Інвентаризаційний опис майна закладу 2

Інвентаризаційний опис майна закладу 3

Інвентаризаційний опис майна закладу 4

Інвентаризаційний опис майна закладу 5

Інвентаризаційний опис майна закладу 6

Інвентаризаційний опис майна закладу 7

Проблеми, що потребують вирішення:

1. Потребують заміни світильники (на економні).

2. Потребує капітального ремонту їдальня.

3. Потребує часткової заміни асфальтове покриття подвір’я школи.

4. Потребують ремонту стіни та стеля у коридорах приміщення школи.

5. Є потреба встановлення відсутньої огорожі довжиною по периметру ліцею.

Проводиться капітальноий ремонт укриття, що розташоване у підвалі  будівлі.