РОМАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ  ІМЕНІ М.Т.РИЛЬСЬКОГО

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Індекс  13531        с. Романівка    вул.Рильського,1     телефон    71-2-30

Вих. № 09  від  17.02.2022 р.

Інформацію про проведені уроки з медіаграмотності.

1 клас – Телега Л.М. урок «Як правильно «споживати» інформацію в медіапросторі і про що варто розповісти батькам».

2 клас – Швець О.А. бесіда «Будь медіаграмотним. Корисні джерела».

3 клас – Романюк С.В. Відеоурок «Чому медіаграмотність важлива».

4 клас – Самойленко В.Ф. Година спілкування «Як зрозуміти, що вас обманюють?»

5 клас – Гнедко Н.В. Година спілкування «Медіаграмотність, всі за та проти в сучасному світи.»

6 клас – Олексієнко Т.Г. Година спілкування «Медіапростір і оптимальне його використання»

7 клас – Остапенко А.М. Бесіда «Особистісно зорієнтований та компетентнісний підхід і рекомендації ЮНЕСКО з підготування медіаграмотної учнів»

8 клас -  Беспаль Т.С. бесіда «Розвиток медіаграмотності учнів»

9 клас – Можарівська С.Б. Бесіда «Маніпуляції та фейкові новини в медіапросторі»

11 клас – Марчук Т.М. Співбесіда «Критичне мислення та медіаграмотність»

Іванченко Р.П. «Медіаграмотність на уроках української мови: фейки, перевірка інформації та створення медіапроєктів» -11 кл.

ГПД – Беспаль Т.С. – Виховний захід «Фейк чи не Фейк, розвивати, аналізувати види і тексти медіаграмотності»