Річниця з дня загибелі Захисника України

Дата: 06.02.2024 11:34

Пам'ять! Гірка пам'ять війни!

Вона ніколи не згасне.

Вона ятрить мозок, збуджує уяву!

Сьогодні, 6 лютого -   річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка  , Олександра Івановича Олійника  . В скорботі схиляємо низько голови перед світлою  пам’яттю  героя.

Війни! Скільки їх було в історії людства. І завжди – це страждання, сльози, втрата самого дорогоцінного в житті, біль... Таким болем для багатьох громадян України стала  Антитерористична операція (АТО) розпочалася на сході Україні 13 квітня 2014 року

Олександр Олійник був мобілізований до Збройних Сил України 4 вересня 2014 року

6 лютого 2014р в районі Донецького аеропорту трагічно обірвалося життя 44-річного старшини, старшого механіка-водія 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» Олександра Олійника.

Олександр Іванович Олійник народився 10 жовтня 1970 року в с. Романівка Попільнянського району. Працював завгоспом у Романівській загальноосвітній школі ім. М. Рильського. У вільний від роботи час чоловік ремонтував техніку. У рідному селі Романівці Олександра знали як добру, чуйну, чесну, відповідальну, порядну та працьовиту людину, яка готова прийти на допомогу в будь-який момент.

Сьогоднішня подія, реквієм памяті- це лише маленька краплиночка подяки , за мирне життя. Своє ім’я Олександр Іванович Олійник вже вписав золотими літерами в історію рідної школи, рідного села, рідної землі.

Іванченко Р.П.