Новий рік 2024

Дата: 29.12.2023 11:11

Новий рік 2024

Напередодні канікул, 28 грудня 2023 року, в нашому ліцеї відбулося святкування Нового року. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

На свято завітали гостіГаррі Джеймс Поттер ,чистокровний чарівник-анімаг Джеймс ,   чарівниця Лілі. Актори підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та розвагами. Діти отримали побагато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!

Учні 6 класу разом з педагогом-організатором підготували справжній поліцейський серіал! На новорічному святі «Кафе «Новорічне» були головними не Святий Микола й та Снігуронька, а Поліцейська Віка  та працівниця кафе Іваннна. А Святий Миколай та Снігуронька – і хто б міг подумати? – головні підозрювані!

Старшокласники стали учасниками Новорічної конкурснорозважальної

програми « З Новим  роком, друзі

В програмі вечірки були ігри, конкурси, вікторини, запальні пісні та танці.

І, звичайно ж, зустріч з Святим Миколаєм та Снігуронькою.
 Під час інтелектуально-розважальної гри глядачі дарували командам шквал оплесків та сміху

Учні 9-11 класів показали не лише незрівнянне почуття гумору, але й командну зібраність і рішучість, проявили свою спритність ,уважність , драйвовість. Перемогу здобула команда 9 класу завдяки підтримці  свого класного керівника.

Оголошення переможців у конкурсі «Новорічний креатив»

(конкурс стартував ще за два тижні до Нового року)

Нагадаю, що змагання велося у таких номінаціях:

1. Святковий дизайн класу– «ВАУ! КРУТО!»( 5 кл)

2. Оформлення вікна у коридорі - «НІЧОГЕНЬКО» ( 10 кл)

3. Вітальний плакат до зимових свят - – «ВАУ! КРУТО!»(8  кл)

4. Вітальна листівка– «ВАУ! КРУТО!»( 9 кл)

5. Сніжинка-дивинка для незвичайної ялинки-«ГАРНЕНЬКО»

(3-4 кл)

Виконала: Іванченко Р.П.